Економія електоренергії

На даний час факт необхідності економії електроенергії для українських споживачів навіть не варто доводити. Потужність побутових електроприладів постійно зростає в той час як збільшуються тарифи на оплату електроенергії, відповідно зростає і оплата за комунальні послуги. Спостерігається попит на різноманітні пристрої для економії електроенергії....

На даний час факт необхідності економії електроенергії для українських споживачів навіть не варто доводити. Потужність побутових електроприладів постійно зростає в той час як збільшуються тарифи на оплату електроенергії, відповідно зростає і оплата за комунальні послуги. Спостерігається попит на різноманітні пристрої для економії електроенергії.

В 90-ті роки великою популярністю користувалися способи для зворотного відмотування лічильників, методи гальмування диска лічильника. Тепер практично всі індукційні лічильники електроенергії замінені на електронні, які обдурити значно складніше.

Але навіщо йти на обман, якщо вже сьогодні існують прекрасні пристрої для економії електроенергії, які широко представлені компанією «Монблан» в Україні на нашому сайті SmartBoy.ua?

Використання цих інноваційних приладів дозволяє реально заощаджувати від 30% до 50% електроенергії, причому абсолютно законним методом!

Докладніше

Економія електоренергії Товарів у наявності: 30

на сторінку
Показані 1 - 12 із 30 пунктів
Показані 1 - 12 із 30 пунктів